Connect with Us

Aktorja e famshme merr propozimin për martesë/ Tregon unazën prej diamante dhe i thotë “po”, partnerit të saj

Showbizz

Aktorja e famshme merr propozimin për martesë/ Tregon unazën prej diamante dhe i thotë “po”, partnerit të saj

Publikuar

-

Emma Stone ka vendosur t’i thotë “Po” partnerit të saj, Dave McCary. Çifti i njohur kanë shijuar dashurinë e tyre prej dy vitesh. Së fundi ata kanë vendosur të ndërmarrin një tjetër hap për jetën e tyre.

Dave i ka propozuar aktores me një unazë diamanti të cilën Emma e ka treguar në foto, teksa buzëqesh nga lumturia.

Vetë Dave e ka publikuar foton me partneren në profilin e tij në Instagram, ndërsa ajo po bën tashmë xhiron e rrjetit. Për herë të parë, Emma dhe Dave u panë së bashku në nëntor të vitit 2017, në Neë York. Besohet se çifti është takuar në dhjetor të vitit 2016./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @davemccary on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: