Connect with Us

FOTO-Për të gjithë ata që e humbën/ Adrola Dushi shkëlqeu në “Këngën Magjike”

Showbizz

FOTO-Për të gjithë ata që e humbën/ Adrola Dushi shkëlqeu në “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Para se të niste festivali Kënga Magjike u zbulua që vajza që do e shoqëronte Ardit Gjebrean në tre netët e mëdha do të ishte modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi.

Mbrëmjen e kaluar ishte nata e parë gjysmëfinale e Këngës Magjike, e cila këtë vit vjen me një mision humanitar “Këndoj për të ndërtuar”.

Përveç skenës dhe këngëtareve të gjithë sytë ishin tek Adrola. Modelja ka arritur të shkëlqejë me pamjen e saj po ashtu edhe me prezantimin.

Modelja u shfaq shumë elegante dhe seksi njëkohësisht. E veshur me një fustan të zi në fillim të mbrëmjes dhe një fustan blu pas të ziut, Adrola ka qenë qershia mbi tortë e mbrëmjes. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: