Connect with Us

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Showbizz

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Publikuar

-

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që i karakterizon arroganca.

Ajo është shprehur se Dafina jo vetëm me gazetarët por edhe me stafin e saj sille si një Divë dhe i trajtonte keq.

Xhani Demika ka folur për herë të parë për këtë në emisionin “Glamour Zonë”. Ai shprehet se kjo gjë nuk është aspak e vërtetë.

“Një gazetar për të ardhur për të marrë një intervistë në një club apo koncert gjithmonë duhet të flasë me menaxherin që e organizon këtë eveniment, pastaj duhet të flasë me menaxherin e artistit dhe pastaj të takohet me artistin. Është normale që ne të kemi një moment të nxehtë me stafin apo debatojmë, mund të ketë edhe momente shpërthime. Por kjo është një gjë esktreme, nuk ka ndodhur kurrë. Dafina në rradhë të parë menaxherin e ka djalin e hallës, kushëri të parë dhe stafin e vet e ka shumë të afërt, si familje. Dafina është këngëtarja që i ka bërë dhurata me çmime eksteme stafit të vet. Kurrë nuk e keqtrajton stafin. Gazetarja nuk mund të flasë mbi artistin pa e njohur atë sepse nesër pasnesër artisti mund të të hedhe dhë në gjyq për fjalë të kota. Por falë zotit Dafina nuk është nga ato goca. Ajo as nuk e vrau mendjen fare dhe as nuk e diskutoi këtë çështje. Unë e kam marrë vesh nga stafi i saj.  Por nëse Dafina do e merrte përsipër këtë çështje, me pashaportë suedeze është dhe i vintë prapa këtij muhabeti dhe e çonte deri në fund”, përfundon Xhani./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: