Connect with Us

“Më kupton në ajër, ndjen çdo shqetësim e gëzim timin”/ Moderatori bën urimin special në ditëlindjen e Eliona Pitarkës

Showbizz

“Më kupton në ajër, ndjen çdo shqetësim e gëzim timin”/ Moderatori bën urimin special në ditëlindjen e Eliona Pitarkës

Publikuar

-

Ditën e sotme aktorja Eliona Pitarjka feston ditëlindjen. Aktorja e humorit gjatë pjesëmarrjes së saj në Dance ëith me ka njohur miq të rinj dhe moderatori Ermal Peçi është njëri prej tyre.

Ermali ka vendosur t’i bëjë një dedikim mjaft special mikeshës së tij  më të re me të cilën duket se ka një marrëdhënie shumë të mirë.

Nëprmjet nj ëpostimi në Instastory ai ka vendosur ta urojë Elionën me këto fjalë: Ka gjithmonë një arsye pse bëhemi kalimtarë në çdo eksperiencë! Sa i lumtur jam që në të radhës të fitova tyQ Për njeriu që më kupton në ajër, që ndjen çdo shqetësim e gëzim timin… Për Elionën që kam xhan: Happy birthday”shklruan ai krahas një fotoje të shkëputur nga Dance with me./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: