Connect with Us

Pas arrestimit të Zogut të Tiranës, Dajana Shabani konfirmon mbylljen e emisionit “Casa del los tres”

Showbizz

Pas arrestimit të Zogut të Tiranës, Dajana Shabani konfirmon mbylljen e emisionit “Casa del los tres”

Publikuar

-

Disa ditë më parë, lajmi për arrestimin e Hermes Nikaj i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës i cili u arrestua me akuzat e shfrytëzimit të femrave për prostitucionm bëri një bujë të madhe në media.

Gjyakata e Tiranës caktoi vendimin duke e dënuar me 15 ditë heqje lirie. Siç e dimë ai ka qenë pjesë e emisionit Casa de los tres, emision i cili drejtohej nga Dajana Shabani, Besmir Metani, por çfarë ka ndodhur së fundmi me këtë emision.

Blitz.al ka konaktuar personalisht me Dajanën pasi mësoi ekskluzivisht se “Casa de los 3s” është mbyllur, Dajana konfirmoi lajmin e mësuar nga Blitz.al por mohoi se arsyeja është arrestimi  i Hermes Nikaj.

“Emisioni është mbyllur jo për shkak të arrestimit të Hermes Nikaj por kemi pasur një kontratë me vilën deri në Dhjetor. Tërmetet pasataj përshpjetuan çdo gjë”- shprehet Dajana.

E pyetur nëse do të rikthehet së shpejti me një projekt të ri pas mbylljes së emisionit, Dajana është shprehur:

“Patjetër që do të vijë me diçka suprizë, që kur moderoja Casën është folur për një projekt të ri në Janar pasi Casa nuk ishte projekti im dhe nuk ndihesha shumë rehat”- është shprehur Dajana Shabani./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: