Connect with Us

Xhemal nuk është babai i Ojkysë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Life Style

Xhemal nuk është babai i Ojkysë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Xhandan i tregon Demirit propozimin që i bëri Murati. Demir nxehet dhe mendon se Xhandan do e pranojë propozimin e Muratit. Xhandan lëndohet nga sjellja e Demirit. Demir qëndron natën zgjuar dhe i bën projektin e shkollës Ojkysë. Ojky gëzohet kur sheh në mëngjes projektin

. Xhemal i tregon Xhandanit se ai është babai i vërtetë i Ojkysë. Ai kërcënon se do marrë kujdestarinë e Ojkysë. Xhandan i kërkon Xhemalit ta lërë Ojkyn të qetë sepse ajo nuk do e përballojë dot. Demir dhe Ugur shesin në rrugë për të fituar para. Ilajda ngacmon sërish Ojkyn dhe bëhet kurioze pasi ajo nuk i thërret më Demirit baba. Demir dhe Ugur përfundojnë sërish në komisariat pasi mallrat që ata shesin janë fallco.

Xhandan i tregon Sevgit se babai i vërtetë i Ojkysë nuk është Demiri por Xhemali. Xhandan e ka të vështirë t’i tregojë një gjë të tillë Demirit. Sevgi i sugjeron Xhandanit të presë momentin e duhur për të folur me Demirin. Demir dhe Ojky argëtohen së bashku duke lyer dhomën.

Xhemal vendos që Zejnep të takojë Ojkyn në mënyrë që asaj t’i kthehet kujtesa. Demir i kërkon falje Xhandanit për sjelljen e tij. Zejnep shkon në shtëpinë e Demirit dhe i habit të gjithë.

Ojky gëzohet kur sheh tezen. Xhandan kupton që Zejnepin e ka dërguar Xhemali. Xhemal nuk është babai i vërtetë i Ojkysë. Ai ka sajuar një test ADN fallco për të marrë kujdestarinë e Ojkysë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE