Connect with Us

“Zot i kam sytë nga ti”/ Luana Vjollca surprizon fansat, shfaqet me veshje popullore

Showbizz

“Zot i kam sytë nga ti”/ Luana Vjollca surprizon fansat, shfaqet me veshje popullore

Publikuar

-

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura të showbizit shqiptar. Java e kaluar ishte një javë shumë e vështirë për të gjithë shqiptarët, ndaj dhe shumë personazhe të njohura anuluan emisionet e tyre në shenjë solidariteti.

Jemi mësuar që Luanën ta shohim të kuruar deri në detaj dhe gjithnjë tejet seksi. Së fundi bukuroshja e ekranit ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet ee veshur me veshje popullore, një foto që i përkiste emisionit të javës së kaluar për festat e Nëntorit, emision që nuk u realizua për shkak të situatës në të cilën ndodhej vendi.

Krahas fotos Luana ka treguar se vazhdon të lutet për të gjithë ata që u prekën nga fatkeqësia natyrore.

“Zot i kam syte e lutjet nga ti.. Bekoje Shqiperine e Shqipetaret ! 👐🏻 🇦🇱 (Foto e realizuar me dt 21 Nentor per xhirimet e emisionit festiv te 28-29 nentorit @shikokushluan )”, shkruan Luana.

Kujtojmë se edhe Luana ishte një ndër personazhet e famshme që dha ndihmën e saj duke dhuruar të gjitha paratë e fituara në koncertin në Gjermani./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish banori i Big Brother hap zemrën: “Edhe burrat qajnë”

Publikuar

-

Nga

Olsi i Big Brother ka qenë i ftuar në emisionin E Diell ku ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës private. I vendosur përballë pyetjeve pikante të gazetarëve thumbues ai është përgjigjur me shumë sinqeritet dhe sportivitet. Ndërsa pyetet a ka qarë ndonjëherë për dashurinë apo kur sheh ndonjë film romantik ai është përgjigjur: “Ku […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Alketa Vejsiu feston 36 vjetorin/ Mësimet e rëndësishme në ditën e lindjes

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Alketa Vejsiu ditën e sotme feston ditëlindjen. Moderatorja feston 36 vjetorin dhe nëpërmjet një postimi në Instagram ka vendosur të bëjë një reflektim të shkurtër dhe një përmbledhje të vogël me gjithçka që i ka ndodhur këto vite. Ajo tregonse ndodhet në Miami ku po merr një trajnim shumë të rëndësishëm për karrierën e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOOW- Ana Cheri i vë flakën Instagramit/ Pozon tërësisht e zhveshur buzë detit

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnesit Ana Cheri i ka vënë flakën Instagramit. Ana iu ka dhuruar 12 milionë ndjekësve pamje super të nxehta nga pushimet. Ajo është shfaqur tërësisht nudo buzë detit duke dhënë një pajme tejet seksi. Ana ka treguar linjat e saj perfekte teksa buzëqesh me fytyrën nga dielli. Rrjeti ka shpërthyer menjëherë […]

LEXO TE PLOTE