Connect with Us

Financat dhe Puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Life Style

Financat dhe Puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Tani që Jupiteri po vendoset në krye të listës tuaj, ju po ndjeni se po rriteni shumë profesionalisht.

Demi

Tani që jupiteri ka hyrë në Bricjap ju do të keni një sukses të madh në çështjet ligjore.

Binjakët

Ky ka qenë një vit shumë i suksesshëm përsa i përket financave dhe të ardhurat do të vijnë për ju nga burime të ndryshme.

Gaforrja

Do të shpërbleheni mjaftueshëm përsa i përket përpjekjeve që keni bërë në marrëdhënien tuaj.

Luani

Do të keni të lehtë të punësoni një staf sipas etikës profesionale, dhe kjo shton mundësinë që biznesi juaj të rritet.

Virgjëresha

Nëse keni ëndërruar të bëni një fëmijë atëherë ky është momenti i duhur për të bërë dëshirën tuaj realitet.

Peshorja

Pamja e jashtme e shtëpisë tuaj nuk është e vetmja gjë që do të shkëlqejë, por ju do të vazhdoni të korrni atë që keni mbjellë së bashku me familjen tuaj.

Akrepi

Problemet me shkrimet apo marketingun  do të duhet t’i zgjidhni me shumë kujdes dhe duke dialoguar.

Shigjetari

Tani që Jupiteri është në Bricjap, do të keni mundësinë të gjeni mënyrën për të fituar më shumë para.

Bricjapi

Saturni dhe Plutoni po qëndrojnë ende në shenjën tuan kështu do të keni më shumë shpresë të përjetoni gëzimin dhe lumturinë.

Ujori

Do të mund të zgjidhni kaosin që është krijuar vetëm nëse kaloni pak kohë vetëm dhe të merrni energjitë e duhura për të zgjidhur problemet.

Peshqit

Rrethanat apo miqtë tuaj duket se do të përmbytin jetën tuaj, kështu duhet të gjeni mënyrën për të dalë nga gropa që jeni futur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Shëndeti, dashuria, puna/ Zbuloni çfarë ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Publikuar

-

Nga

Dashi Nuk ka elementë shqetësuese, por as yjet që portretizojnë pasione të mëdha ose zgjidhje dashurie. E enjtja është një ditë për të mbajtur nën kontroll nëse dikush dëshiron të përfundojë një marrëveshje, një martesë ose një bashkëjetesë, por nuk ka nevojë të nxitoni nëse nuk jeni i bindur. Gjysma e dytë e javës më […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Çfarë i nevrikos më së shumti shenjat e horoskopit/ Zbulojeni tani

Publikuar

-

Nga

Ndonjëherë ju qëllon që të nevrikoseni shumë me dikë. Ndërsa të tjera herë ndodh e kundërta që dikush tjetër nevrikoset me ju. Por ka gjëra sipas astrologjisë që disa nga shenjat e horoskopit mund të vërejnë dhe ka disa shenja që nuk i vënë fare re këto gjëra. Më poshtë do të zbuloni se cili […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Ejlyl do të vrasë Kemalin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Defne shfrytëzon djemtë kur mëson për ngjarjen me vajzat e jetimores. Babai i Serkanit vendos të japë ndihmën e tij në jetimore për të shlyer gabimin që bënë djemtë. Vajzat e jetimores mbeten të urita në kolegj. Meral vjedh paratë e shokut të klasës. Ai e akuzon para të gjithëve. Serkan ndihmon Meralin duke dhënë […]

LEXO TE PLOTE