Connect with Us

FOTO-Më seksi se kurrë/ Kylie Jenner tregon linjat “bombë” nga pushimet

Fashion

FOTO-Më seksi se kurrë/ Kylie Jenner tregon linjat “bombë” nga pushimet

Publikuar

-

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara të showbizit të huaj.

Jenner ka vendosur të bëjë disa ditë pushime në një vend me borë dhe ka përfituar të bëjë disa foto vërtet seksi.

Teksa reklamon veshjen e Channel, Kylie tregon linjat perfekte të trupit duke ndezur kështu rrjetin.

Kujtojmë se Kylie pak javë më parë shiti gjysmën e aksioneve të kozmetikës një tjetër kompanie gjigante në mënyrë që të ketë sa më shumë përfitime.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Të vishesh si Selena Gomez/ Këngëtarja zbulon surprizën e këtij sezoni

Publikuar

-

Nga

Selena Gomez është shfaqur super në formë teksa pritet të promovojë këngën e saj të fundit të hënën. Këngëtarja me famë botërore ka sjellë tendencën më të fundit të modës që po pëlqehet shumë këtë sezon. E veshur me një kostum ngjyrë kafe në portokalli dhe e ka kombinuar veshjen me një palë çizme të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT-Rosie Huntigton prezanton koleksionin e ri të veshjeve intime/ Pozon me të brendshme mbi krevat

Publikuar

-

Nga

Modelja Rosie Huntigton Whiteley është shfaqur shumë sensuale teksa pozon me të brendshme mbi krevat. Bukuroshja bjonde 32 vjeçare ka reklamuar koleksionin e saj më të ri të veshjeve intime. Rosie numëron më shumë se 10 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë me komente dhe pëlqime në fotot e super modeles. Për […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Bikini nudo”/ Tammy Hembrow guxon t’i veshë dhe i lë pak vend imagjinatës

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnessit , Tammy Hembroë është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo reklamon shpesh herë format e saj bombastike ku pozon me bikini. Përveç kësaj modelja reklamon dhe trendet më të fundit të rrobave të banjos. Së fundi Tammy ka bërë të sajat një palë bikini të cilat […]

LEXO TE PLOTE