Connect with Us

FOTO-“Po bëja s*ks me kapitenin kur jahti u përplas”/ Anëtarja e ekuipazhit e pranon publikisht

Showbizz

FOTO-“Po bëja s*ks me kapitenin kur jahti u përplas”/ Anëtarja e ekuipazhit e pranon publikisht

Publikuar

-

Anëtarja e ekuipazhit Cheya Handley, 26 vjeç më në fund ka treguar të vërtetën rreth përplasjes së jahtit luksoz me varkën. Ajo ka pranuar publikisht se në momentin e aksidentit ajo dhe kapiteni ishin duke kryer marrëdhënie seksuale.

Cheya Handley tregoi se kishte qenë me kapitenin e jahtit Jeremy JJ Piggott, 46 vjeç, në harkun e anijes kur ndodhi përplasja.

Jahti ishte përplasur me një varkë tjetër, ndërsa ajo i tha një gjykate australiane se kishte pirë alkool gjatë udhëtimit nga Brisbane në Ghost Gold në 3 mars të vitit të kaluar. Rreth 14,000 dollarë australianë thuhet të jetë dëmi i shkaktuar Piggott u dënua me gjobë prej 4,000 dollarësh pasi u deklarua fajtor për dy akuza. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: