Connect with Us

Gazetarja spanjolle çmend aktorin e famshëm me origjinë shqiptare/ E ngacmon në mes të intervistës

Showbizz

Gazetarja spanjolle çmend aktorin e famshëm me origjinë shqiptare/ E ngacmon në mes të intervistës

Publikuar

-

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare Can Yaman është një nga meshkujt më seksi dhe të pëlqyer nga gjinia femërore.

Ai u bë i njohur në serialin “Erkenci kus”, i cili theu rekorde shikueshmërie në Turqi.

Së fundi aktori ka udhëtuar në Spanjë ku ka dhënë shumë intervista. Njëra nga ato ishte me gazetaren bukuroshe Violeta Mangrinan.

Por Can nuk i ka rezistuar bukurisë së gazetares dhe e ka ngacmuar gjatë intervistës.

Intervista

Can: Je shumë e bukur

Violeta :Oh faleminderit edhe ti

Të pëlqejnë vajzat spanjolle?

Can: Janë shumë të bukura do më pëlqente të më ndihmonin të njihja më shumë qytetin.

Violeta: Besoj se do të jenë të shumta kandidatet që do të duan të të bëjnë guidën.

Je një nga meshkujt më të kompletuar , duke qenë se je shumë i zënë me punë a ke të dashur?

Can: Pse a je kandidate apo çfarë?

Violeta: Jo. Kam të dashur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E pakënaqur me pagesën/ Georgina Rodriguez heq dorë nga Sanremo?

Publikuar

-

Nga

Pas aktores Monica Bellucci një tjetër personazh i njohur duket se ka vendosur të heqë dorë nga prezantimi në Sanremo. Bëhet fjalë për Georgina Rodriguez e cila do të prezantonte krah Alketa Vejsiut natën e tretë të këtij festivali. Mediat italiane shkruajnë se Georgina nuk ka mbetur e kënaqur me pagesën që i është ofruar […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sfida më e re në rrjet/ Fotot që fiksuan personazhet e famshme

Publikuar

-

Nga

Një sfidë e re po qarkullon në rrjetet sociale dhe të parët që janë bërë pjesë e saj kanë qenë personazhet e famshme të huaj dhe shqiptarë. E para që e nisi këtë sfidë ishte Dolly Parton dhe u pasua nga Naomi Campbell, Ellen, Donatella Versace apo edhe moderatorja shqiptare Rudina Magjistari. Ajo postoi një […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtari seksi latin koncert në Tiranë/ Zbulohet data

Publikuar

-

Nga

Para pak ditësh në rrjet qarkulloi lajmi se këngëtari seksi latin Maluma  do të mbajë një koncert në Tiranë. Detajet e para sapo kanë dalë dhe madje është zbuluar dhe data se kur do të zhvillohet koncerti. Koncerti do të mbahet me datën 14 Mars në sheshin “Nënë Tereza”. Kjo datë është publikuar dhe në […]

LEXO TE PLOTE