Connect with Us

Gazetarja spanjolle çmend aktorin e famshëm me origjinë shqiptare/ E ngacmon në mes të intervistës

Showbizz

Gazetarja spanjolle çmend aktorin e famshëm me origjinë shqiptare/ E ngacmon në mes të intervistës

Publikuar

-

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare Can Yaman është një nga meshkujt më seksi dhe të pëlqyer nga gjinia femërore.

Ai u bë i njohur në serialin “Erkenci kus”, i cili theu rekorde shikueshmërie në Turqi.

Së fundi aktori ka udhëtuar në Spanjë ku ka dhënë shumë intervista. Njëra nga ato ishte me gazetaren bukuroshe Violeta Mangrinan.

Por Can nuk i ka rezistuar bukurisë së gazetares dhe e ka ngacmuar gjatë intervistës.

Intervista

Can: Je shumë e bukur

Violeta :Oh faleminderit edhe ti

Të pëlqejnë vajzat spanjolle?

Can: Janë shumë të bukura do më pëlqente të më ndihmonin të njihja më shumë qytetin.

Violeta: Besoj se do të jenë të shumta kandidatet që do të duan të të bëjnë guidën.

Je një nga meshkujt më të kompletuar , duke qenë se je shumë i zënë me punë a ke të dashur?

Can: Pse a je kandidate apo çfarë?

Violeta: Jo. Kam të dashur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: