Connect with Us

Hailey Baldwin flet për herë të parë për Selena Gomez: “Janë drama false “

Showbizz

Hailey Baldwin flet për herë të parë për Selena Gomez: “Janë drama false “

Publikuar

-

Trekëndëshi, Hailey Baldwin, Justin Bieber dhe Selena Gomez janë komentuar pafund në mediat e huaja dhe jo vetëm.

Pasi u nda nga Selena Gomez, Justin u martua me modelen Hailey duke mërztur kështu shumë fansa. Që nga ai moment dy vajzat janë dukur si dy armike të përbetuara pasi të dyja dashuronin Justin, por ai zgjodhi modelen.

Selena pak muaj më parë publikoi një këngë e cila u aludua se ishte dedikim  për Bieber, por këngëtarja hodhi poshtë gjithçka.

Hailey ka folur rreth kësaj teme për herë të parë në British Vogue dhe e ka cilësuar situatën si një dramë të krijuar nga rrjetet sociale.

“Mendoj se mediat sociale janë një tokë perfekte për toksicitet dhe njerëz që krijojnë drama false mes vajzave dhe grave, për t’i vënë ato kundër njëra-tjetrës e për të krijuar këto histori që janë thjesht… toksike”, ka thënë Hailey. Më pas ajo ka shtuar, pa përmendur emra, se kjo gjë duhet të ndalojë menjëherë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Karantina seksi e supermodeles/ Demi Rose “heq dorë” nga të brendshmet

Publikuar

-

Nga

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e izoluar. Duket se bukuroshen britanike nuk e pengon as Coronavirus për të qenë gjithnjë e më shumë aktive në Instagram dhe duke dhuruar poza provokuese për 13.8 milionë ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Humbi 20 kilogramë për një kohë të shkurtër/ Modelja e Instagramit mahnit me linjat e saj

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Alexandra Cane i ka mahnitur të gjtihë me format e saj super bombastike. Alexandra, gjatë një interviste ka rrëfyer se ka humbur plot 20 kilogramë dhe se tani është shumë e kënaqur me rezultatin që ka arritur. Bukuroshja e ekranit, ka pozuar me bikini duke dhuruar poza shumë të nxehta. Për më […]

LEXO TE PLOTE