Connect with Us

“Njeri me vlera”/ Fifi i dedikon Luana Vjollcës fjalë të veçanta

Showbizz

“Njeri me vlera”/ Fifi i dedikon Luana Vjollcës fjalë të veçanta

Publikuar

-

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit si Fifi prej dy sezonesh është pjesë e emisionit të drejtuar nga Luana Vjollca. Gjatë qëndrimit të saj është vënë re dhe lidhja e ngushtë që ka me moderatoren.

Së fundi nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Fifi ka treguar arsyen pse ka një vlerësim shumë të madh për Luanën.

“Nesër puntatë speciale me mysafirë super special. Jam e bekuar që jam pjesë e këtij ‘shoë’. Më e veçanta e këtij ‘show’ je ti @luanavjollca që përpara çdo gjëje në botë je njeri dhe njerzillëku jot të jep vlera shumë të mëdha. Të dua”, ka shkruar Fifi në foton e saj në fundit të publikuar në ‘Instagram’ ku duket se është veshur e gjitha me të zeza. Kujtojmë se ndonëse në rolin e këngëtares, Raçi drejton shpeshherë edhe rubrika të ndryshme në program, duke i dhënë më shumë energji studios.

Me siguri puntata e nesërme e ‘Shiko Kush Luan’ do të rezervojë mjaft surpriza për publikun shqiptar, i cili e pret me padurim çdo të shtunë. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledina Çelo bëhet nostalgjike/ Kujton momentin kur ka kënduar përballë spektatorit më të rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është bërë nostalgjike dhe ka kujtuar një nga performancat e saj në “Këngën Magjike”. Ajo kujton një nga momentet më të bukura të jetesës së saj ku spektatorin më të rëndësishëm ka patur djalin e saj, “Me djalin tim në skenë. Një nga momentet më të bukura të jetës sime. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do të dalim me të brendshme nëse fitojmë”/ Çifti i showbizit bëjnë “premtimin pikant”

Publikuar

-

Nga

Dy këngëtarët e famshëm të hitit “Senorita”, Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë nominuar për çmimin ‘Performanca më e mirë në grup’ në ceremoninë e ndarjes së çmimeve”Grammy Aawrds”. “Senorita” u kthye menjëherë në një hit të padiskutueshëm  dhe numëron miliona klikime në Youtube. Gjatë një interviste Camila ka premtuar se nëse do e fitojë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dasmë në horizont!/ Rudina Dembacaj tregon planet për lidhjen me Mark Frrokun: Do bëj fëmijë

Publikuar

-

Nga

Aktorja Rudina Dembacaj ka folur për planet e ardhshme lidhur me marrëdhënien e saj me ish deputetin Mark Frroku. Rudina e ka pranuar publikisht se është e dashuruar kokë e këmbë me Markun dhe  së shpejti do të ketë një dasmë. Gjithashtu ajo nuk ka nguruar të thotë se e ka në plan të bëjë […]

LEXO TE PLOTE