Connect with Us

“Njeri me vlera”/ Fifi i dedikon Luana Vjollcës fjalë të veçanta

Showbizz

“Njeri me vlera”/ Fifi i dedikon Luana Vjollcës fjalë të veçanta

Publikuar

-

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit si Fifi prej dy sezonesh është pjesë e emisionit të drejtuar nga Luana Vjollca. Gjatë qëndrimit të saj është vënë re dhe lidhja e ngushtë që ka me moderatoren.

Së fundi nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Fifi ka treguar arsyen pse ka një vlerësim shumë të madh për Luanën.

“Nesër puntatë speciale me mysafirë super special. Jam e bekuar që jam pjesë e këtij ‘shoë’. Më e veçanta e këtij ‘show’ je ti @luanavjollca që përpara çdo gjëje në botë je njeri dhe njerzillëku jot të jep vlera shumë të mëdha. Të dua”, ka shkruar Fifi në foton e saj në fundit të publikuar në ‘Instagram’ ku duket se është veshur e gjitha me të zeza. Kujtojmë se ndonëse në rolin e këngëtares, Raçi drejton shpeshherë edhe rubrika të ndryshme në program, duke i dhënë më shumë energji studios.

Me siguri puntata e nesërme e ‘Shiko Kush Luan’ do të rezervojë mjaft surpriza për publikun shqiptar, i cili e pret me padurim çdo të shtunë. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: