Connect with Us

Publikohet kënga e shumëpritur e Dhurata Dorës dhe Maitre Gims/ Dy këngëtarët surprizojnë fansat për fundvit

Showbizz

Publikohet kënga e shumëpritur e Dhurata Dorës dhe Maitre Gims/ Dy këngëtarët surprizojnë fansat për fundvit

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora dhe këngëtari me famë ndërkombëtare Maitre Gims kanë sjellë këngën më të re për të gjithë fansat e tyre.

Kënga titullohet “Te Quero” dhe si fillim është publikuar vetëm versioni audio.

Kënga është shumë ritmike dhe dyshja ka vendosur ta sjellë pikërisht këtë fundvit si dhuratë për fansat.

Kujtojmë se kjo këngë u përfol të ishte një bashkëpunim i Maitre me Kidën, por disa ditë më parë u publikuan ndryshimet dhe këngëtarja bashkëpunuese është Dhurata Dora.

Për më tepër shihni videon dhe galerinë e mëposhtme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
1 Koment

1 Comment

  1. gary

    6 Dhjetor, 2019 at 9:19 pm

    me gjithe respektin kenga eshte kot fare .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: