Connect with Us

Aktorët e serialit të njohur turk në një lidhje dashurie/ Fotografohen shumë pranë njëri-tjetrit në aeroport

Showbizz

Aktorët e serialit të njohur turk në një lidhje dashurie/ Fotografohen shumë pranë njëri-tjetrit në aeroport

Publikuar

-

Mediat e huaja raportojnë se dy aktorët e seriali të njohur turk “Her Yerde Sen”, janë në një lidhje dashurie.

Furkan Andiç dhe Aybüke Pusat, kanë vijuar romancën e tyre edhe jashtë shesh xhirimeve të filmit, por ende nuk e kanë pohuar publikisht.

Fotografitë e fundit që po qarkullojnë në internet, kanë bërë që të fansat e tyre të dyshojnë se mes tyre ka diçka më shumë se miqësi.

Ata u panë bashkë në aeroport përkrah njëri-tjetrit. Siç raportojnë mediat turke, ata ishin bashkë në pushime. Kujtojmë se aktori Furkan Andiç ishte në lidhje me aktoren Dilan Cicek Deniz, e cila ishte shoqja e ngushtë e aktores Aybüke Pusat. Ajo e fshiu këtë të fundit nga rrjetet sociale, për shkak të rolit të saj në serialin “Her Yerde Sen”, ku shfaqej si e dashura e Furkan Andiç. Ishin mike për pesë vjet.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja e famshme publikon foton me të birin/ Tregon shqetësimin e vogël që kanë të gjitha nënat

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya pak muaj më parë u bë nënë e një djali. 29 vjeçarja është shprehur se nuik do që të dalë në publik me të birin nga frika se mos e marrin mësysh. Çifti i vendosën vogëlushit të tyre emrin Fikret dhe deri tani ia kanë ruajtur në maksimum privatësinë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një ëmbëlsirë e vërtetë/ Aktorja që fitoi zemrën e futbollistit të njohur

Publikuar

-

Nga

Elisa Visari është një aktore italiane e cila është bërë e njohur falë filmave “A cassa tutti bene”, “Non sonno assassino” dhe “Gli anni piu belli”. Ajo ka spikatur për bukurinë e saj si dhe së fundi është komentuar për një lidhje dashurie me futbollistin Nikolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ndihem e vetmuar”/ Bebe Rexha probleme me ankthin dhe depresionin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha duket se nuk po përjeton momentet më të mira në jetën e saj. Së fundi këngëtarja është distancuar nga rrjetet sociale dhe postimet. Ajo ka treguar edhe më herët problemet që ka me depresionin dhe ndjehet e vetmuar dhe përjeton ankthin. “Në pamje të parë, jam e sigurt se […]

LEXO TE PLOTE