Connect with Us

Dashuria dhe Puna/ Horoskopi nga astrologia e famshme Susan Miller

Life Style

Dashuria dhe Puna/ Horoskopi nga astrologia e famshme Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Kurajoja që iu karakterizon do të bëjë që të arrini shumë lart. Nëse keni një ide të guximshme prezantojeni në detyrën që jeni.

Demi

Përfshirja juaj në çështjet ndërkombëtare ose një kulturë e huaj mund të jetë në krye të axhendës tuaj sot.

Binjakët

Problemet tuaj financiare janë endë të  pranishme tek ju. Një ndihmë profesionale do t’iu ndihmonte të kurseni më shumë për të ardhmen.

Gaforrja

Nëse jeni në kërkim të një romance me Venusi në zonën tuaj do të bëni një progress të madh në këtë aspekt.

Luani

Kupidi dhe ëngjëlli i tij poi u dërgojnë ju sinjale shumë të mira dhe do të zbuloni se dashuria që po kërkoni qëndron para  jush.

Virgjëresha

Kjo do të jetë një ditë për dashurinë. Me bekimin e Venusit dhe Neptunit do të përjetoni momente të paharrueshme.

Peshorja

Problemet në shtëpinë tuaj do të rregullohen sot. Ju keni gjetur një zgjidhje e cila do tu japë fund të gjitha konflikteve tuaja.

Akrepi

Do të përkushtoheni më shumë tek rrjetet sociale. Sot do të jeni creative dhe so të shpalosni pasionin tuaj duke e ndarë atë me miqtë.

Shigjetari

Një ide e re biznesi do tiu vijë në mendje. Është kohë që të përqendëroni të gjithë trurin tuaj në këtë çështje.

Bricjapi

Sharmi dhe shkëlqimi juaj do të bien në sy të tjerëve ditën e sotme. Të gjithë do të mahniten nga veprat tuaja të arit.

Ujori

Venusi do të lëvizë përgjatë jetës tuaj sentimentale. Do t’iu duhet kohë të reflektoni dhe të të qëndroni vetëm për të kuptuar dhe zgjidhur kaosin që është krijuar në jetën tuaj.

Peshqit

Jeta shoqërore po rizgjohet tek ju. Bëhuni pjesë e një organizate humanitare dhe ndihmoni njerëzit që janë në nevojë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Jepni më shumë se ç’duhet për partnerin/ Shenjat që tregojnë se po jetoni një marrëdhënie toksike

Publikuar

-

Nga

Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë të ndiheni të palumtur, zvogëlojnë vetëvlerësimin tuaj, madje bëjnë që ju të mendoni nëse e meritoni të jeni të dashuruar. Por ajo që është më e keqja e të gjithave është se kjo ndodh pa e vënë re aspak. Për shembull ju do të doni të shkoni gjithnjë e më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE