Connect with Us

Emisioni më i veçnatë i realizuar nga Luana Vjollca/ Moderatorja zbulon të ftuarit e saj specialë

Showbizz

Emisioni më i veçnatë i realizuar nga Luana Vjollca/ Moderatorja zbulon të ftuarit e saj specialë

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca ka vendosur që këtë puntatë të emisionit të saj t’ua dedikojë fëmijëve të prekur nga tërmeti.

Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të emisionit, të cilëve do të përpiqen t’i rikthejnë buzëqeshjen nëpërmjet lojrave të shumta argëtuese në studio. Ka qenë vetë moderatorja e cila e ka bërë të ditur lamjin nëpërmjet një statusi në Instagram ku shkruan: “Shiko Kush LUAN” NESER VJEN ME ME SHUME DASHURI SE ASNJEHERE ME PARE !

Nje emision i dedikuar teresisht fëmijëve të prekur nga tërmeti të cilët fatkeqësisht kanë mbetur jashtë shtëpive të tyre, duke u solidarizuar me tragjedinë e 26 nëntorit që preku zemrat e të gjithë shqiptarëve.

Per te dhene pak shprese , pak dashuri , pak buzeqeshje dhe gjithe energjine pozitive qe buron nga ky emision , 8 vogelushet jane te ftuarit e mi speciale dhe protagonistet e vertete e kesaj mbremje ❤️

Faleminderit Lali Eri @erionveliaj per te gjithe gadishmerine tende ,faleminderit Artisteve te vertete @sinanhoxha_ @labinottahiriofficial @albanaosmani1 @fifi.official.fr @florjanbinaj @rezart._.veleshnja

NESER 21:00 plot emocione @shikokushluan @topchannelalbania ✨✨✨”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj. Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokuese dhe tepër sensuale/ Fotot fantastike të modeles ruse

Publikuar

-

Nga

Ajo është një blogere e cila është  bërë shumë e njohur në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen ruse Irina Sitkova. Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan shumë foto provokuese me ndjekësit e saj si dhe stilin e jetesës dhe udhëtimet nëpr vende të ndryshme të botës. Irina është në një marrëdhënie dashurie […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ Njihuni me modelen peruane që po çmend rrjetin

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Denise Schaefer është një nga vajzat më seksi të shoëbizit të huaj. Me origjinë nga Peruja, Denise i çmend të gjitha ndjekësit me fotot e saj provokuese. Ajo u bë e njohur falë revistave të famshme si Nylon dhe Esquire. Denise është gjithashtu shumë e famshme në rrjetet sociale ku ndan me […]

LEXO TE PLOTE