Connect with Us

FOTO- Oriola Marashi ndez rrjetin/ Modelja shfaqet tunduese në foton e fundit

Showbizz

FOTO- Oriola Marashi ndez rrjetin/ Modelja shfaqet tunduese në foton e fundit

Publikuar

-

Modelja shqiptare Oriola Marashi është padyshim një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku ndan foto të ndryshme.

Së fundi modelja ka publikuar një foto ku shafqet shumë sensuale dhe ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

Kujtojmë se Oriola së fundi është bërë pjesë e një prej kompanive më të mëdha të modës, Guess.

Gjithashtu ajo është shprehur në një intervistë ku ka treguar se karrierën e saj si modele e sheh jashtë Shqipërisë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E pakënaqur me pagesën/ Georgina Rodriguez heq dorë nga Sanremo?

Publikuar

-

Nga

Pas aktores Monica Bellucci një tjetër personazh i njohur duket se ka vendosur të heqë dorë nga prezantimi në Sanremo. Bëhet fjalë për Georgina Rodriguez e cila do të prezantonte krah Alketa Vejsiut natën e tretë të këtij festivali. Mediat italiane shkruajnë se Georgina nuk ka mbetur e kënaqur me pagesën që i është ofruar […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sfida më e re në rrjet/ Fotot që fiksuan personazhet e famshme

Publikuar

-

Nga

Një sfidë e re po qarkullon në rrjetet sociale dhe të parët që janë bërë pjesë e saj kanë qenë personazhet e famshme të huaj dhe shqiptarë. E para që e nisi këtë sfidë ishte Dolly Parton dhe u pasua nga Naomi Campbell, Ellen, Donatella Versace apo edhe moderatorja shqiptare Rudina Magjistari. Ajo postoi një […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtari seksi latin koncert në Tiranë/ Zbulohet data

Publikuar

-

Nga

Para pak ditësh në rrjet qarkulloi lajmi se këngëtari seksi latin Maluma  do të mbajë një koncert në Tiranë. Detajet e para sapo kanë dalë dhe madje është zbuluar dhe data se kur do të zhvillohet koncerti. Koncerti do të mbahet me datën 14 Mars në sheshin “Nënë Tereza”. Kjo datë është publikuar dhe në […]

LEXO TE PLOTE