Connect with Us

FOTO- Oriola Marashi ndez rrjetin/ Modelja shfaqet tunduese në foton e fundit

Showbizz

FOTO- Oriola Marashi ndez rrjetin/ Modelja shfaqet tunduese në foton e fundit

Publikuar

-

Modelja shqiptare Oriola Marashi është padyshim një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku ndan foto të ndryshme.

Së fundi modelja ka publikuar një foto ku shafqet shumë sensuale dhe ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

Kujtojmë se Oriola së fundi është bërë pjesë e një prej kompanive më të mëdha të modës, Guess.

Gjithashtu ajo është shprehur në një intervistë ku ka treguar se karrierën e saj si modele e sheh jashtë Shqipërisë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik e veshur me intimo. 34 vjeçarja shkëlqente me veshjet intime teksa tregon edhe linjat e saj për tu patur zili. Kujtojmë se së fundi ajo është komentuar shumë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE