Connect with Us

Mamaja e Stresit feston ditëlindjen/ Reperi i bën dedikimin e bukur: “Je unike…”

Showbizz

Mamaja e Stresit feston ditëlindjen/ Reperi i bën dedikimin e bukur: “Je unike…”

Publikuar

-

Stresi është një reperët dhe personazhet më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Prej ditësh Stresi është gjendur pranë familjeve të prekura nga tërmeti duke i ndihmuar ata me gjërat e nevojshme.

Reperi ka gjetur kohë të surprizojë të ëmën e cila feston ditëlindjen e saj. Me një tufë të madhe me trëndafila të kuq Stresi ka trokitur në derën e shtëpisë duke befasuar mamanë e tij.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale krahas ka bërë dhe dedikimin e bukur për njeriun e tij më të shtrenjtë.

“Nene Je Unike Te uroj 100 Vite Te Lumtura 🙏🙏🙏🙏”, shkruan Stresi. Gjithastu nuk ka munguar dhe urimi i ish nuses së saj, Kejsi e cila e ka uruar me këto fjalë: “Gëzuar ditëlindjen Shpresa Lushaj! Të uroj nga zemra shëndet e lumturi! Të bëftë Zoti çdo ditë po aq të bukur sa ke shpirtin! Të puth.”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: