Connect with Us

Pas lajmit të rremë se nuk do të ishte më pjesë e Hell’s Kitchen, reagon Renato Mekolli: “Më falni që ju shqetësova”

Showbizz

Pas lajmit të rremë se nuk do të ishte më pjesë e Hell’s Kitchen, reagon Renato Mekolli: “Më falni që ju shqetësova”

Publikuar

-

Dy më parë në lajm qarkulloi lajmi se Renato Mekolli nuk do të ishte më pjesë e emisionit Hell’s Kitchen dhe se do të zëvendësohej nga një tjetër shef kuzhine i njohur, i cili do të ishte Alsi Sinanaj.

Nëpërmjet postimeve të shumta në Instastory Renato i bëri të gjithë të mendojnë se e kishte braktisur emisionin por e gjitha kjo ka qenë një lajm i rremë.

Ditën e sotme me anë të një statusi Renato ka treguar se do të vazhdojë të jetë pjesë e formatit si dhe u ka kërkuar falje fansave të tij për shqetësimin.

“Ndjesë për tërheqjen e vëmendjes suaj, si dhe një falenderim të veçantë fansave jo vetëm të mi, por edhe të ‘Hell’s Kitchen’ që ju shqetësova me lajmin e sotëm. Mos u shqetësoni sepse unë do të vazhdoj të jem pjesë e këtij formati televiziv në ‘Top Channel’, të cilin e kam sjellë vetë dhe e dua shumë. Tek secili nga ne ekziston një djall, ‘Hell’s Kitchen’ për të vazhduar. @alsi_sinanaj faleminderit shumë që ishe me ne”, ka shkruar Mekolli në foton ku shfaqet së bashku me Alsin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: