Connect with Us

Single apo e dashuruar?/ Dafina Zeqiri zbulon cila prej këngëve të saj është dedikim

Showbizz

Single apo e dashuruar?/ Dafina Zeqiri zbulon cila prej këngëve të saj është dedikim

Publikuar

-

Dafina Zeqiri është një këngëtaret më të pëlqyera dhe të dëgjuara të momentit. Shumë rrallë Dafina flet për jetën personale të cilën e ruan me shumë fanatizëm.

Edhe pse është përfolur shumë herë për lidhjet e dashurisë ajo asnjëherë nuk i ka mohuar apo pohuar ato.

Gjatë një interviste për Revistën Class, ajo i është përgjigjur shumë pyetjev mbi karrierën por edhe jetën private ku sërish nuk ka zbuluar detaje.

Por ka treguar se njëra nga këngët e saj më të dëgjuara Time out është një dedikim për disa persona të cilët nuk ka dashur t’ua përmendë emrat.

Pjesë e shkëputur nga intervista

Çfarë ndodh me jetën private, a je single a me dikë?

Jeta ime private është e vetmja gjë që qëndron e imja. Kështu që me shumë dëshirë dhe mirëkuptim ndaj fansave që i du shumë dhe të tjerët kisha pas dëshirë me qëndru e imja.

Cila nga këngët e tua është dedikim për dikë?

Time out e dinë personat që janë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Revista CLASS (@revista_class) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: