Connect with Us

VIDEO-Para, pije dhe vajza nudo/ Cardi B publikon jetën e shfrenuar

Showbizz

VIDEO-Para, pije dhe vajza nudo/ Cardi B publikon jetën e shfrenuar

Publikuar

-

Cardi B është një nga reperet më të famshme në Amerikë. Reperja njihet për karakterin e saj pa komplekse si dhe reklamimin e jetës së shfrenuar.

Në Instatory reperja ka publikuar disa video ku pamjet tregojnë jetën e shfrenuar të natës që frekuenton Cardi.

Para, alkool , vajza nudo që bëjnë tëerk dhe meshkuj, është gjithçka që Cardi ka publikuar në rrjetet e saj sociale.

Kujtojmë se Cardi është dhe nënë e një vajze 1 vjeç të quajtur Kulture. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme. Kujdes pamjet janë +18/ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tërbon ndjekësit me pamjen e saj/ Njihuni me bukuroshen bjonde që ndez rrjetin me fotot sensuale

Publikuar

-

Nga

Laurence Bédard është një sensacion i ri në Instagram e cila arriti të tërheqë mbi dy milion ndjekës në llogarinë e saj në rrjetet  sociale. Jo vetëm që është një modele, por edhe një parukiere e talentuar. Ajo nuk flet kurrë për familjen dhe jetën e saj private pasi ka vendosur ta mbajë shumë larg […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja çmend meshkujt me bukurinë e saj/ 20 fotot magjepsëse të Loan

Publikuar

-

Nga

Loan është një nga modelet më seksi të Instagramit. Bukuroshja brune ka arritur të fitojë famë falë bukurisë së saj si dhe stilit të jetesës. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku tregon linjat e saj me bikini. Loan ka një trup mjaft të tonifikuar dhe këtë e tregon nëpërmjet fotove mjaft […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja e fitnesit me forma bombastike/ Fotot më provokuese të Luna Bay

Publikuar

-

Nga

Luna Bay është një modele fitnesi e cila është bërë shumë e njohur për format e saj bombastike. Luna ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale me të cilët ndan foto shumë provokuese. Ajo nuk ngurron të tregojë linjat e saj dhe ndjekësit sa po vijnë e shtohen në llogarinë e saj. Për […]

LEXO TE PLOTE