Connect with Us

A ia ngre nervat Luana Vjollcës?/ Fifi imiton moderatoren në emision

Showbizz

A ia ngre nervat Luana Vjollcës?/ Fifi imiton moderatoren në emision

Publikuar

-

Fifi është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar. Ajo ka arritur që në pask kohë të ketë një sukses shumë të madh dhe këngët e saj kanë marrë shumë klikime në Youtube

Një ditë pas festivalit “Kënga Magjike” që u mbajt mbrëmë, këngëtarja Fifi ishte e ftuar në emisionin e Top Channel, “E Diell”, ku foli për mjaft gjëra interesante, mes të cilave edhe për marrëdhënien e saj me Luana Vjollcën.

Këngëtarja u pyet nëse ndodh që ndonjëherë t’ia ngrejë nervat moderatores, por ajo e mohoi këtë gjë për të thënë se në vend që t’ia ngrejë nervat asaj, e bën për të qeshur.

Fifi madje kërkoi që ta imitojë Luanën duke kërcyer dhe kënduar si ajo, dhe videoja do t’iu shkrijë së qeshuri.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më erdhi keq”/ Fifi tregon momentin e sikletshëm me Eneda Tarifën në Këngën Magjike

Publikuar

-

Nga

Fitorja e Eneda Tarifës në Këngën Magjike pati shumë reagime pasi në sallë gjatë marrjes së çmimit pati brohorima për këngëtaren Fifi. Pas kësaj të gjitha medista shkrujatën se miqësia midis Fifit dhe Enedës kishte përfunduar por jo, dhe këtë Fifi e ka treguar edhe nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale por edhe në intervistat që […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Wanda Nara “tërbon” Parisin/ Pozon pa të brendshme poshtë urës

Publikuar

-

Nga

Wanda Nara i ka vënë flakën edhe një herë Instagramit me pozat e saj të nxehta. Wanda së bashku me futbollistin e njohur Mauron kanë udhëtuar së fundi në Paris nga ku Wanda ka pozuar pranë Kullës Eiffel pa të brendshme. Ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese ndaj bukuroshes bjonde që shpesh herë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jordyn Woods ndez rrjetin/ Çmend ndjekësit në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

E preferuara e rrjeteve sociale Jordyn Ëoods ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë dy foto marramendëse. Bukuroshja 22 vjeçare ka treguar linjat e saj bombastike e veshur me bikini ngjyrë portokalli. Jordyn është shfaqur më përvëluese se kurrë në fotot e saj të fundit me bikini. Kujtojmë se Jordyn është komentuar pafund edhe […]

LEXO TE PLOTE