Connect with Us

FOTO-Tayna i bën vetes dhuratën luksoze/ Kap shifrat mbi 70 mijë euro

Showbizz

FOTO-Tayna i bën vetes dhuratën luksoze/ Kap shifrat mbi 70 mijë euro

Publikuar

-

Tayna është një nga reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është një nga personazhet  që po korr shumë sukeses në muzikë dhe një nga më të kërkuarat në koncerte.

Gjithashtu ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momentet të rëndësishme të karrierës së saj si dhe momentet nga jeta e përditshme.

Së fundi ajo ka treguar se i ka bërë vetes një dhuratë shumë luksoze. Bëhet fjalë për një makinë të tipit BMË X6 Drive 2019 e cila kushton mbi 70 mijë euro sipas Indeksonline.

“Edhe njo, dhuratë për veten time. Në prag të 2020”, shkruan Tayna krahas fotos së publikuar në Instagram nga Tayna.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: