Connect with Us

Genta Ismajli merr surprizën e bukur nga partneri/ I bën dedikimin romantik

Showbizz

Genta Ismajli merr surprizën e bukur nga partneri/ I bën dedikimin romantik

Publikuar

-

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit shqiptar. Së fundi u zbulua nga Prive.al që këngëtarja ishte në një lidhje dashurie me një biznesmen turkm i cili quhet Hysen.

Së fundi Genta ka zbuluar një nga surprizat që partneri i saj ka bërë për të. Në urën e Bosforit ai ka shkruar “Të dua Genta” në turqisht dhe këngëtarja nuk ka mundur ta mbajë të fshehtë këtë surprizë kaq të veçantë. “Ura e Bosforit e ndezur me fjalë dashurie. Mirënjohëse. Surpriza më e mirë nga burri më i mirë. Të dua”, ka shkruar Genta përkrah fotove të urës.

Duket se Genta është në periudhën e saj më të lumtur dhe këtë gjë nuk nguron ta ndajë dhe me ndjekësit e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: