Connect with Us

Horoskopi javor, 09-15 Dhjetor 2019/ Zbuloni surprizat që ju presin këtë javë në dashuri, punë dhe familje

Life Style

Horoskopi javor, 09-15 Dhjetor 2019/ Zbuloni surprizat që ju presin këtë javë në dashuri, punë dhe familje

Publikuar

-

Dashi

Kjo javë do të jetë shumë e mirë për ju. Ekzistojnë mundësi të mëdha që këtë javë të bëni një blerë një automjet.Mundësitë janë në favorin tuaj dhe do të keni momentin e duhur për tu promovuar.Shëndeti juaj do të jetë prioritet këtë javë, Nëse jeni në një marrëdhënie dashurie duhet të tregoheni të duruar.

Demi

Kjo javë do të jetë një miks për ju. Aftësitë tuaja do të testohen dhe ju do t’i kaloni me shumë sukses. Shëndeti do të përbëjë një shqetësim për ju këtë javë. Nëse po mendoni të krijoni një familje kjo javë është koha e duhur. Ruani qetësinë dhe shmangni përplasjet aggressive me njerëzit tuaj të afërt. Në marrëdhënien tuaj do të ketë diskutime ndaj duhet të jeni shumë të qetë për të menaxhuar situatën.

Binjakët

Mos lejoni që mungesa e përqendrimit të ndikojë në efikasitetin tuaj. Mundësia e ideve të shpërndara mund t’ju lënë të hutohen. Në vend të kësaj, përdorni këtë kohë për t’u kujdesur për detyrat tuaja të papërfunduara. Edhe pse mund ta keni të vështirë të krijoni ide të reja, aftësia juaj për të zbuluar gabimet do të jetë në maksimum.

Gaforrja

Puna juaj e vështirë do të vihet re nga njerëz me autoritet. Falë kësaj ju do të fitoni shumë siguri në vetvete. Në punë do të përfshiheni në disa projektet të reja por duhet të bëni çdo gjë në kohën dhe momentin e duhur.

ka mund të rezultojë si një humbje e kohës dhe energjisë tuaj. Provoni dhe kuptoni partnerin tuaj dhe jepni atyre kohën për të kuptuar ju dhe ndjenjat tuaja. Shmangni mbingarkesat drejt gjysmës së fundit të javës.

Luani

Kjo mund të mos jetë javë më e mirë për ju. Është koha që jut ë kujdeseni për veten tuaj dhe të punoni pr kënaqësinë tuaj dhe jo të të tjerëve. Do të keni një mundësi shumë të mirë për të fituar më shuëm të ardhura kështu që duhet të jeni shumë të vëmendshëm. Nga ana e shëndetit do të jeni shumë mirë dhe nuk ka asgjë për tu shqteësuar.

Virgjëresha

Kjo do të jetë një javë shumë e mirë për ju. Është kohë e shkëlqyeshme që ju të krijoni professional si dhe kontakte me njeërz të rinj. Financat do të jenë shumë të mira. Do të mund të arrini çdo synim këtë javë. Humori i mirë do t’iu shoqërojë përgjatë gjithë javës.

Peshorja

Jeni më të sigurt, të përqendruar dhe të përkushtuar, gjë që do të tregojë në punën tuaj. Ndryshimet e papritura tek ju mund të tërheqin vëmendjen e njerëzve por moslejoni që kjo tu pengojë.Do të kryeni një udhëtim pune. Përsa i përket dashurisë do të tërhiqeni për pak kohë nga partneri juaj duket se kjo marrëdhënie po iu mbyt.

Akrepi

Këtë javë fokusi juaj do të jetë në përfundimin e punëve që janë prioritetet tuaja. Do të jeni në gjendje të përqendroheni në përparësitë tuaja pavarësisht kaosit që ju rrethon. Lumturia juaj e brendshme do të përhapet në mesin e njerëzve përreth jush. Shmangni keqkuptimet dhe tregohuni të qartë për mendimin dhe fjalët që parashtroni

Shigjetari

Do të shfrytëzoni sa më shumë nga mundësitë që do të vijnë, profesionalisht, pasi kjo javë do të jetë e mirë për përparimin tuaj të përgjithshëm. Ata që janë në autoritet do të jenë të impresionuar fuqishëm me ju.

Financat duhet t’i menaxhoni sa më mirë pasi do të përballeni me të papritura.

Bricjapi

Kjo javë do të jetë shumë ekspresive për ju. Pritet një rritje në aspektin professional. Financat do të jenë të mira ndaj dhe duhet të ruani raportin.

Ujori

Efikasiteti, guximi, besimi, guximi dhe shpejtësia juaj do të jenë në qendër të vëmendjes këtë javë. Do të kaloni sfida të ndryshme dhe detyrat tuaja do të lehtësohen. Përfundimi i detyrave do të lërë të kënaqur eprorët tuaj. Ju këshillohet që të rishikoni lidhjen tuaj dhe të analizoni në cilën rrugë do të shkoni. Për sa i përket financave, qëndroni larg shpenzimeve të panevojshme.

Peshqit

Edhe pse do të përballeni me vështirësi  në punë i gjithë mundi juaj do të shpërblehet. Ëshët një kohë e mirë për të diskutuar çështjet monetare dhe do të ishte mirë të investonit në një biznes.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

5 sekretet e lumturisë në çift/ Këto janë gjërat që duhet të dini që marrëdhënia juaj të funksionojë

Publikuar

-

Nga

Zhvilloni një pamje realiste ndaj përkushtimit tuaj në marrëdhënie. Të pranoni infatuksionin e romancës që përjetuat së fundi. Të shpresoni që një marrëdhënie e re, më e thellë dhe e pasur do ta zëvendësojë atë. Një marrëdhënie afatgjatë ka ulje dhe ngritje, dhe të presësh që do të jetë gjithçka me diell dhe trëndafilat gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Shiti virgjërinë për 1.2 milionë euro/ Biznesmeni gjerman i propozon për martesë

Publikuar

-

Nga

Një vajzë 19 vjeçare e quajtur Ekaterina ka shitur virgjërinë e saj për 1.2 milionë euro. Ajo u kontaktua nga një biznesmen gjerman 58 vjeç i cili kishte ofruar një shumë të tillë dhe përveç kësaj donte të martohej me të. Ekaterina është me origjinë nga Ukraina por jeton në SHBA. Ajo është shprehur më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë/ Shenjat më të pabesa të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Virgjëresha Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Si partner i tyre ti mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre porn ë të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dish kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë […]

LEXO TE PLOTE