Connect with Us

Kendall Jenner nuk ndalet me pozat provokuese nga pushimet/ Tregon linjat me bikini minimaliste

Showbizz

Kendall Jenner nuk ndalet me pozat provokuese nga pushimet/ Tregon linjat me bikini minimaliste

Publikuar

-

Modelja e famshme Kendall Jenner po shijon në maksimum pushimet me miqtë e saj më të mirë. Jenner nuk ndalet së provokuari linjat e saj perfekte teksa pozon me bikini e saj minimaliste.

Pak ditë më parë Kendall dhe Hadid u bënë kryefjala në mediat e huaja pasi u shfaqën me poza shumë të nxehta pranë njëra-tjetrës.

Kendall njihet për orientimin e saj seksual pasi ka patur lidhje dhe me një aktore të njohur, por këtë Kendall e ka pranuar dhe nuk i duket aspak e çuditshme për trupin e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I tha se dukej si shtatzënë/ Taylor Swift rrëfen problemet me sëmundjen

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Taylor Sëift si asnjëherë më parë ka folur për luftën e saj me sëmundjen. Për Variety Taylor është shprehur se për një periudhë kohe ka vuajtur nga çrregullimi i ushqimit. Taylor rrëfeu se nisi të dëmtonte veten kur dikush i tha se dukej si shtatzënë dhe nisi të mos ushqehej fare […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në kulmin e suksesit/ Këngëtarja e famshme shpreh dëshirën për tu vetëvrarë

Publikuar

-

Nga

Billie Eilish është në kulmin e saj të karrierës edhe pse është vetëm 18 vjeçare. Këngtarja ka arritur të thyejë rekorde me këngët si “Bad Guy” dhe “Bury a friend”. Billie është e njohur për stilin e veçantë të teksteve dhe të klipeve me tematika shumë aktuale. Së fundmi në një intervistë të dhënë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotot- Balerina çmend ndjekësit/ Pozon me të brendshme dhe ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Abbie Quinnen ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me fotot e fundit. Balerina është shfaqur më seksi se kurrë teksa pozon me të brendshme. E veshur me të brendshme seksi të bardha, balerina ka tunduar me pamjen e saj. Kujtojmë se Abbie prej vitesh është në një lidhje dashurie  me Aj Pritchard dhe po […]

LEXO TE PLOTE