Connect with Us

“Më mirë se 20 vite më parë”/ Jennifer Lopez zbulon komentet pas sfilatës me fustanin Versace

Fashion

“Më mirë se 20 vite më parë”/ Jennifer Lopez zbulon komentet pas sfilatës me fustanin Versace

Publikuar

-

Ikona e muzikës botërore Jennifer Lopez ka dhënë një spektakël në New York në Rockefeller Studio.

50 vjeçarja ka kujtuar momentet ikonike ku është shfaqur e veshur me fustanin e famshëm të Versace. Para se të niste performancën e saj, Jennifer ka bërë një monolog të shkurtër duke u kthyer në vitin 2000 ku dhe bëri bujë të madhe me kalimin e saj në pasarelë me fustanin e Versace.

Para pak kohësh Jennifer bëri një parakalim ta tillë në një nga sfilatat e rëndësishme ku u shfaq pas 20 vitesh me të njëjtin fustan.

Ajo është shprehur se ka marrë shumë komente nga njerëz të cilët i kanë thënë se ky fustan i rrinte më mirë tani se 20 vite më parë.

Jennifer ka përmendur faktin se nuk po e thotë këtë gjë për tu mburrur por ishte thjesht ajo që kishte lexuar në faqet e lajmeve rozë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT-Evolucioni i lyerjes së flokëve dhe përdorimi i ngjyrave të ndezura

Publikuar

-

Nga

Për shekuj me radhë, boja e flokëve ka qenë thelbësore për të ndihmuar njerëzit të portretizojnë një imazh të caktuar për tu përshtatur me standardet e bukurisë së ditës ose për t’i zhdukur ato në mënyrë dramatike. Në Mesjetë në Evropë, lyerja e flokëve filloi të zhvendosej në një zakon kryesisht femëror. Ngjyrat e kuqe, […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Industria e modës i përgjigjet thirrjes për maska dhe pajisje mbrojtëse për të luftuar Covid-19

Publikuar

-

Nga

Me mbylljen e dyqaneve, dhe eventeve të ndryshme të modës pjesa më e madhe e shtëpive të modës po japin ndihmën e tyre për të luftuar coronavirusin. Tani, dizajnerët, etiketat luksoze dhe konglomeratet e modës janë të gjithë bashke për të ndihmuar në tejkalimin e mungesës së maskave dhe pajisjeve të tjera mbrojtëse personale (PPE) […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Tendencat e fundit të modës/ Trendi më i ri i sandaleve për sezonin e verës 2020

Publikuar

-

Nga

Teksa sezoni i nxehtë i verës po afron, tendecat e reja të sandaleve për këtë sezon janë gati. Të larmishme në ngjyra dhe modele, por gjithashtu janë shumë të rehatshme dhe të kombinueshme. Elegante dhe shumë trendi në të njëjtën kohë. Këto sandale do të jenë të shumë kombinueshme për të gjithë sezonin e verës […]

LEXO TE PLOTE