Connect with Us

“Më mirë se 20 vite më parë”/ Jennifer Lopez zbulon komentet pas sfilatës me fustanin Versace

Fashion

“Më mirë se 20 vite më parë”/ Jennifer Lopez zbulon komentet pas sfilatës me fustanin Versace

Publikuar

-

Ikona e muzikës botërore Jennifer Lopez ka dhënë një spektakël në New York në Rockefeller Studio.

50 vjeçarja ka kujtuar momentet ikonike ku është shfaqur e veshur me fustanin e famshëm të Versace. Para se të niste performancën e saj, Jennifer ka bërë një monolog të shkurtër duke u kthyer në vitin 2000 ku dhe bëri bujë të madhe me kalimin e saj në pasarelë me fustanin e Versace.

Para pak kohësh Jennifer bëri një parakalim ta tillë në një nga sfilatat e rëndësishme ku u shfaq pas 20 vitesh me të njëjtin fustan.

Ajo është shprehur se ka marrë shumë komente nga njerëz të cilët i kanë thënë se ky fustan i rrinte më mirë tani se 20 vite më parë.

Jennifer ka përmendur faktin se nuk po e thotë këtë gjë për tu mburrur por ishte thjesht ajo që kishte lexuar në faqet e lajmeve rozë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: