Connect with Us

“Miqtë të lajnë e të lyejnë”/ Këngëtari sulmon ashpër Eneda Tarifën

Showbizz

“Miqtë të lajnë e të lyejnë”/ Këngëtari sulmon ashpër Eneda Tarifën

Publikuar

-

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja Eneda Tarifa u shpall fituese e këtij edicioni të Këngës Magjike.

Siç dihet tashmë prej vitesh, këngëtarët votojnë njëri tjetrin dhe shpesh herë në këtë pikë ka patur diskutime. Sigurisht që edhe këtë herë nuk mund të mungonte një situatë e tillë ku këngëtari Ardit Çuni është prekur për faktin se fituesja Eneda e ka votuar me 0 pikë ndërkohë që ai i ka dhënë 24 pikë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Ardit ka ndarë disa momente me Enedën para fianles dhe votimit dhe mbi të shkruan  “Kjo video 20 nëntor para votimeve. Kur miqtë e tu të dashur të lajnë e të lyejnë dhe pastaj të japin 0 pikë në ‘Këngën Magjike’. Ah mikja ime sa keq më vjen për ty dhe për fletën tënde të votimit kushdo ta ketë plotësuar”, shprehet këngëtari.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: