Connect with Us

Një dashuri e hershme/ Camila Cabello rrëfen fillimet e lidhjes me Shawn Mendes

Showbizz

Një dashuri e hershme/ Camila Cabello rrëfen fillimet e lidhjes me Shawn Mendes

Publikuar

-

Camila Cabello dhe Shawn Mendes krijuan së bashku një nga bashkëpunimet më të suksesshme të kësaj veer siç ishte Senorita.

Pas publikimit të këngës fansat e tyre nisën të aludonin se mes tyre kishte një histori dashurie dhe kështu rezultoi.

Camila dhe Shaën bënë të ditur se ishin bashkë vetëm pak muaj më parë. Gjatë një interviste Camila ka treguar më shumë detaje rreth fillimeve të lidhjes së tyre dhe se ndjenjat mes tyre kanë nisur vite më parë por ata nuk e kishin kuptuar pasi ishin të vegjël.

“Ndiheshim në siklet dhe nervoz dhe çuditshëm, dhe tani jemi më të mëdhenj dhe nervozë dhe të çuditshëm. Ishte pak e çuditshme në fillim. M’u deshën 2 muaj që unë të filloja e ta quaja atë zemër. Nuk mundesha. Nuk doja të thosha emrin e tij, sepse ishim në një lidhje, por nuk doja as t’i thërrisja zemër dhe prandaj i thërrisja ‘hej, ti’… Është e çuditshme, por është mirë”, ka thënë Camila.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: