Connect with Us

“Pasqyrës dhe vetes nuk i fshihem dot, sot u qesha gabimeve të mia”/ Rozana Radi çudit ndjekësit me deklaratën e saj

Showbizz

“Pasqyrës dhe vetes nuk i fshihem dot, sot u qesha gabimeve të mia”/ Rozana Radi çudit ndjekësit me deklaratën e saj

Publikuar

-

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Shpesh hera ajo bën poastime që kanë të bëjën me situate të ndryshme që ndodhin në jetën e saj.

Së fundmi Rozana ka publikuar një foto të saj dhe sipër fotos tregon për një zhgenjim që me siguri shumë prej nesh e kanë kaluar. Këngëtarja tregon se duke u përpjekur të jetë e drejtë me ata ose ato që nuk kanë qenë me të, humbi respektin për veten.

“Kam humbur shumë kohë duke u përpjekur të jem e drejtë me ata/ato që nuk kanë qenë me mua. Mendoja që gabimi isha unë dhe kisha harruar respektin për veten dhe buzëqeshjen. Vetëm pasqyrës dhe vetes nuk i fshihemi dot! Sot i qesha bë fytyre “gabimeve” të mia. Njerëzit e zgjuar duhet të mësojnë nga gabimet e të tjerve, s’duhet t’i bëjnë vetë ato”, shkruan Rozana. Ky duket si një thumb për dikë që lidhet me këngëtaren, megjithatë ajo nuk ka zbuluar më tej.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: