Connect with Us

Babai i Bella Hadid ndahet nga e dashura 32 vite më e vogël/ Zbulohet arsyeja

Showbizz

Babai i Bella Hadid ndahet nga e dashura 32 vite më e vogël/ Zbulohet arsyeja

Publikuar

-

Babai i modeleve të njohura Hadid, Mohamed Hadid i ka dhënë fund lidhjes së tij me partneren 32 vite më të vogël.

71 vjeçari dhe Shiva Safai janë ndarë prej 1 viti por nuk kanë dashur ta bëjnë aspak publike.

Arsyeja mendohet të ketë qenë mosmarrëveshja pasi Shiva kërkonte të bënte një fëmijë por Mohamed nuk ka dashur pasi ai ka 5 fëmijë.

Megjithatë, sipas mediave të huaja shkak i ndarjes është bërë tradhtia. Mohamed thuhet se e ka tradhtuar Shiva-n me modelen 25-vjeçare, Justyna Monde. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Në kulmin e suksesit/ Këngëtarja e famshme shpreh dëshirën për tu vetëvrarë

Publikuar

-

Nga

Billie Eilish është në kulmin e saj të karrierës edhe pse është vetëm 18 vjeçare. Këngtarja ka arritur të thyejë rekorde me këngët si “Bad Guy” dhe “Bury a friend”. Billie është e njohur për stilin e veçantë të teksteve dhe të klipeve me tematika shumë aktuale. Së fundmi në një intervistë të dhënë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotot- Balerina çmend ndjekësit/ Pozon me të brendshme dhe ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Abbie Quinnen ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me fotot e fundit. Balerina është shfaqur më seksi se kurrë teksa pozon me të brendshme. E veshur me të brendshme seksi të bardha, balerina ka tunduar me pamjen e saj. Kujtojmë se Abbie prej vitesh është në një lidhje dashurie  me Aj Pritchard dhe po […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E pakënaqur me pagesën/ Georgina Rodriguez heq dorë nga Sanremo?

Publikuar

-

Nga

Pas aktores Monica Bellucci një tjetër personazh i njohur duket se ka vendosur të heqë dorë nga prezantimi në Sanremo. Bëhet fjalë për Georgina Rodriguez e cila do të prezantonte krah Alketa Vejsiut natën e tretë të këtij festivali. Mediat italiane shkruajnë se Georgina nuk ka mbetur e kënaqur me pagesën që i është ofruar […]

LEXO TE PLOTE