Connect with Us

Babai i Bella Hadid ndahet nga e dashura 32 vite më e vogël/ Zbulohet arsyeja

Showbizz

Babai i Bella Hadid ndahet nga e dashura 32 vite më e vogël/ Zbulohet arsyeja

Publikuar

-

Babai i modeleve të njohura Hadid, Mohamed Hadid i ka dhënë fund lidhjes së tij me partneren 32 vite më të vogël.

71 vjeçari dhe Shiva Safai janë ndarë prej 1 viti por nuk kanë dashur ta bëjnë aspak publike.

Arsyeja mendohet të ketë qenë mosmarrëveshja pasi Shiva kërkonte të bënte një fëmijë por Mohamed nuk ka dashur pasi ai ka 5 fëmijë.

Megjithatë, sipas mediave të huaja shkak i ndarjes është bërë tradhtia. Mohamed thuhet se e ka tradhtuar Shiva-n me modelen 25-vjeçare, Justyna Monde. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: