Connect with Us

Dojna Mema humb njeriun më të shtrenjtë: “E pive jetën me një kupë”

Showbizz

Dojna Mema humb njeriun më të shtrenjtë: “E pive jetën me një kupë”

Publikuar

-

Ditën e djeshme moderatorja e njohur e ekranit ka treguar se ka humbur njeriun më të shtrenjtë për të. Babai i moderatores ka ndërruar jetë dhe këtë lajm të hidhur Dojna e ka ndarë në rrjetet sociale.

“Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jetën me një kupë. Për ata që e njohën Bujarin e Interpolit, ky është babi i familjes. Ti e di, gjithmonë bashkë, gjithmonë një shpirt për katër”, ka shkruar Dojna krah videos ku shfaqet pranë të atit në momentet më të bukura të tyre. Me siguri ky është një nga momentet më të vështira për moderatoren, pasi ka humbur një nga njerëzit më të rëndësishëm në jetën e saj.

Të shumtë kanë qenë ata që e kanë ngushëlluar moderatoren në një ditë kaq të trishtueshme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: