Connect with Us

FOTO-Këngëtarja lë nam në mes të publikut/ Tregon të pasmet vetëm me tanga

Showbizz

FOTO-Këngëtarja lë nam në mes të publikut/ Tregon të pasmet vetëm me tanga

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur Lizzo i ka habitur të gjithë tifozët në ndeshjen e fundit në Los Angelos mes Lakers dhe Timberëolves.

E gjithë vëmendja duhej të ishte tek ndeshja dhe rezultati por Lizzo e ka marrë të gjithën për vete.

Gjatë pushimit të ndeshjes këngëtarja është ngritur të kërcejë dhe këndojë duke kthyer të të pasmet ku dukej se ishte veshur vetëm me tanga.

Lizzo bëri tëerk duke ekspozuar të pasmet me një pjesë të çarë të fustanit në vendin intim. Kamera u fokusua në lëvizjet provokuese të këngëtares dhe askush nuk e pati mendjen te nxitëset e tifozëve që po performonin në fushë në të njëjtën kohë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish banori i Big Brother hap zemrën: “Edhe burrat qajnë”

Publikuar

-

Nga

Olsi i Big Brother ka qenë i ftuar në emisionin E Diell ku ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës private. I vendosur përballë pyetjeve pikante të gazetarëve thumbues ai është përgjigjur me shumë sinqeritet dhe sportivitet. Ndërsa pyetet a ka qarë ndonjëherë për dashurinë apo kur sheh ndonjë film romantik ai është përgjigjur: “Ku […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Alketa Vejsiu feston 36 vjetorin/ Mësimet e rëndësishme në ditën e lindjes

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Alketa Vejsiu ditën e sotme feston ditëlindjen. Moderatorja feston 36 vjetorin dhe nëpërmjet një postimi në Instagram ka vendosur të bëjë një reflektim të shkurtër dhe një përmbledhje të vogël me gjithçka që i ka ndodhur këto vite. Ajo tregonse ndodhet në Miami ku po merr një trajnim shumë të rëndësishëm për karrierën e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOOW- Ana Cheri i vë flakën Instagramit/ Pozon tërësisht e zhveshur buzë detit

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnesit Ana Cheri i ka vënë flakën Instagramit. Ana iu ka dhuruar 12 milionë ndjekësve pamje super të nxehta nga pushimet. Ajo është shfaqur tërësisht nudo buzë detit duke dhënë një pajme tejet seksi. Ana ka treguar linjat e saj perfekte teksa buzëqesh me fytyrën nga dielli. Rrjeti ka shpërthyer menjëherë […]

LEXO TE PLOTE