Connect with Us

Julka i bën të gjithë xhelozë/ Publikon këngën pjesëmarrëse të Elvanës në “Festivalin e Këngës”

Showbizz

Julka i bën të gjithë xhelozë/ Publikon këngën pjesëmarrëse të Elvanës në “Festivalin e Këngës”

Publikuar

-

Elvana Gjata do të jetë pjesëmarrëse në Festivalin e Këngës në RTSH. Sot pritet që të publikohen në Youtube këngët pjesëmarrëse, ndërsa Julka nuk ka duruar dot.Ajo ka hedhur në Instagram një video të djalit të saj dhe në sfond është kënga e Elvanës.

Moderatorja është kujdesur që të mos dëgjohet kënga, megjithatë nga kërcimi i djalit të saj, shihet se kënga është ritmike.

“Ne kemi gjithmonë privilegjin e të dëgjuarit të parët”, shkruan Julka në video. Kënga mban titullin “Me tana” dhe Elvana Gjata është kujdesur vetë për detajet e këngës. Teksti dhe muzika është i krijuar nga vetë këngëtarja dhe mezi po presim ta dëgjojmë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: