Connect with Us

Kejvina Kthella flet për sherrin me Françeska Jaçen: “Secila në hesap të vet”

Showbizz

Kejvina Kthella flet për sherrin me Françeska Jaçen: “Secila në hesap të vet”

Publikuar

-

Modelja Kejvina Kthella është përfolur shumë në media për sherret mes vajzash të njohura të showbizit.

Së pari ajo u komentua për sherrin me modelen Françeska Jaçe që në media u tha se kishte ndodhur për një çantë Channel. Më pas u komentua për sherrin me modelen Einxhel Shkira e cila ndodhi së fundi.

E ftuar në “E Diell” ajo tha se nuk është e vetmja që ka përfunduar një miqësi, por rasti i saj është bërë i bujshëm vetëm se vajzat janë pjesë e showbiz-it. “Nuk jam e vetmja! Të gjithë kemi miqësi që kanë mbaruar. Thjesht më është bërë shumë e famshme kjo gjë meqë gocat që unë jam shoqëruar kanë qenë të gjitha goca televizioni”.

Por si i ka marrëdhëniet sot me Françeskën? “Kemi menduar që secila të rrijë ne hesapin e saj”, u shpreh Kejvina pa përmendur emra.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish banori i Big Brother hap zemrën: “Edhe burrat qajnë”

Publikuar

-

Nga

Olsi i Big Brother ka qenë i ftuar në emisionin E Diell ku ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës private. I vendosur përballë pyetjeve pikante të gazetarëve thumbues ai është përgjigjur me shumë sinqeritet dhe sportivitet. Ndërsa pyetet a ka qarë ndonjëherë për dashurinë apo kur sheh ndonjë film romantik ai është përgjigjur: “Ku […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Alketa Vejsiu feston 36 vjetorin/ Mësimet e rëndësishme në ditën e lindjes

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Alketa Vejsiu ditën e sotme feston ditëlindjen. Moderatorja feston 36 vjetorin dhe nëpërmjet një postimi në Instagram ka vendosur të bëjë një reflektim të shkurtër dhe një përmbledhje të vogël me gjithçka që i ka ndodhur këto vite. Ajo tregonse ndodhet në Miami ku po merr një trajnim shumë të rëndësishëm për karrierën e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOOW- Ana Cheri i vë flakën Instagramit/ Pozon tërësisht e zhveshur buzë detit

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnesit Ana Cheri i ka vënë flakën Instagramit. Ana iu ka dhuruar 12 milionë ndjekësve pamje super të nxehta nga pushimet. Ajo është shfaqur tërësisht nudo buzë detit duke dhënë një pajme tejet seksi. Ana ka treguar linjat e saj perfekte teksa buzëqesh me fytyrën nga dielli. Rrjeti ka shpërthyer menjëherë […]

LEXO TE PLOTE