Connect with Us

Kejvina Kthella flet për sherrin me Françeska Jaçen: “Secila në hesap të vet”

Showbizz

Kejvina Kthella flet për sherrin me Françeska Jaçen: “Secila në hesap të vet”

Publikuar

-

Modelja Kejvina Kthella është përfolur shumë në media për sherret mes vajzash të njohura të showbizit.

Së pari ajo u komentua për sherrin me modelen Françeska Jaçe që në media u tha se kishte ndodhur për një çantë Channel. Më pas u komentua për sherrin me modelen Einxhel Shkira e cila ndodhi së fundi.

E ftuar në “E Diell” ajo tha se nuk është e vetmja që ka përfunduar një miqësi, por rasti i saj është bërë i bujshëm vetëm se vajzat janë pjesë e showbiz-it. “Nuk jam e vetmja! Të gjithë kemi miqësi që kanë mbaruar. Thjesht më është bërë shumë e famshme kjo gjë meqë gocat që unë jam shoqëruar kanë qenë të gjitha goca televizioni”.

Por si i ka marrëdhëniet sot me Françeskën? “Kemi menduar që secila të rrijë ne hesapin e saj”, u shpreh Kejvina pa përmendur emra.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: