Connect with Us

Kim Kardashian kërcënon motrën e saj Kourtney: “Do të të flak…”

Showbizz

Kim Kardashian kërcënon motrën e saj Kourtney: “Do të të flak…”

Publikuar

-

Familja Kardashian-Jenner është një nga më të njohurat për shkak dhe të serialit Keeping up with Kardashians.

Vajzat po përgatiten për sezonin e rid he i kanë hedhur një sy sezonit të shkuar për të parë çfarë mungon dhe çfarë duhet të bëjnë më mirë.

Nga komentet e fansave Kim ka vënë re që motra e saj nuk ka dhënë dhe aq shumë në sezonin e kaluar pasi nuk e ka cekur aspak jetën private.

Për këtë sipas burimeve thuhet se Kim e ka kërcënuar se do të përjashtojë nga shoë pasi nuk jep shumë detaje nga jeta e saj ndryshe nga motrat e tjera Khloe dhe Kylie.

Khloe ka treguar se e tregoi historinë e saj me Tristan pasi e sheh si pjesë të punës ashtu si kim dhe Kylie. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: