Connect with Us

“Mos i ke ngacmuar Romeon”/ Xheisara zbulon mesazhin që i dërgoi Jonidës: “Shpresoj…”

Showbizz

“Mos i ke ngacmuar Romeon”/ Xheisara zbulon mesazhin që i dërgoi Jonidës: “Shpresoj…”

Publikuar

-

Xhesiara ishte e vetmja këngëtare e kategorisë Best neë artist që mbeti jashtë finales së  Këngës Magjike.

Ajo u shpreh se mbeti shumë e zhgënjyer nga eleminimi që i bëri ish mentorja e saj e The Voice.

E ftuar në emisionin Thumb on ajo ka treguar se pas eleminimit ka marrë shumë mesazhe nga ndjekësit që i shkruanin: “Ka shumë njerëz që më shkruajnë çfarë i ke bërë Jonidës, mos i ke ngacmuar Romeon?Unë nuk mbahem për kshu gocash. Kush më ngacmon, hapi krahun. Nuk kam bërë kurrë letra anonime. Nuk e kuptova pse u kap personalisht me mua, vetëm unë nuk u futa. Ishte kulmi”, është shprehur Xheisara.

Ajo gjithashtu ka treguar se pas kësaj i ka bërë një mesazh Jonidës ku i ka shkruar: “I bëra një mesazh Jonidës, “shpresoj të mos mbetem për shumë gjatë në ndërgjegjën tënde”. Nuk e kam për pjesën e të kënduarit”, nënvizoi Xheisara.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Në kulmin e suksesit/ Këngëtarja e famshme shpreh dëshirën për tu vetëvrarë

Publikuar

-

Nga

Billie Eilish është në kulmin e saj të karrierës edhe pse është vetëm 18 vjeçare. Këngtarja ka arritur të thyejë rekorde me këngët si “Bad Guy” dhe “Bury a friend”. Billie është e njohur për stilin e veçantë të teksteve dhe të klipeve me tematika shumë aktuale. Së fundmi në një intervistë të dhënë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotot- Balerina çmend ndjekësit/ Pozon me të brendshme dhe ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Abbie Quinnen ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me fotot e fundit. Balerina është shfaqur më seksi se kurrë teksa pozon me të brendshme. E veshur me të brendshme seksi të bardha, balerina ka tunduar me pamjen e saj. Kujtojmë se Abbie prej vitesh është në një lidhje dashurie  me Aj Pritchard dhe po […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E pakënaqur me pagesën/ Georgina Rodriguez heq dorë nga Sanremo?

Publikuar

-

Nga

Pas aktores Monica Bellucci një tjetër personazh i njohur duket se ka vendosur të heqë dorë nga prezantimi në Sanremo. Bëhet fjalë për Georgina Rodriguez e cila do të prezantonte krah Alketa Vejsiut natën e tretë të këtij festivali. Mediat italiane shkruajnë se Georgina nuk ka mbetur e kënaqur me pagesën që i është ofruar […]

LEXO TE PLOTE