Connect with Us

“Në mijëra shikime hasa vezullimin tënd”/ Adrola Dushi zbulon personin që i qëndroi në krah gjatë prezantimit të Këngës Magjike

Showbizz

“Në mijëra shikime hasa vezullimin tënd”/ Adrola Dushi zbulon personin që i qëndroi në krah gjatë prezantimit të Këngës Magjike

Publikuar

-

Modelja e famshme shqiptare Adrola Dushi ishte bashkëprezantuesja e Ardit Gjebreas në tre netët e festivalit të Këngës Magjike.

Adrola dhe nëj herë tregoi me bukurinë e saj elegancën dhe sharmin që i transmetoi këtij spektakli.

Kjo eksperiencë e re për të ka qenë një sfidë e vështirë por me mbështetjen e mikeshës së saj më të mirë arriti t’ia dilte mbanë.

Ajo ka shprehur mirënjohjen dhe dashurinë ndaj mikeshës së saj, modeles Xhesika Berberi që i qëndroi pranë në këto tre netë të rëndësishme të festivalit.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Adrola shkruan:

“Me mijera sy me shihnin.. Ndjesia orienton shikimin.. pertej atyre mijerave shikimeve hasa ne vezullimin e veshtrimit tend.. Ti ishe krahu i gjithe ketyre neteve qe vetem me nje shikim me dhe ate qe mua me duhej!”

Ndërkohë Xhesika ka treguar se mikesha e saj më e ngushtë jo vetmë është shumë e bukur jashtë por edhe në shpirt.

“Jam shumë krenare për ty … ti ishe ai ylli qe shkelqente ne kete situat ❤️ sikur njerzit ta dinin si eshte Adrola Brenda …shume me e bukur se ajo jasht … je njeri i bukur ❤️ Te dua ❤️💕😘”, shkruan Xhesika në dedikimin e Adrolës në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: