Connect with Us

“Nuk ka kënduar asnjëherë live në Këngën Magjike”/ Këngëtarja thumbon Jonida Maliqin

Showbizz

“Nuk ka kënduar asnjëherë live në Këngën Magjike”/ Këngëtarja thumbon Jonida Maliqin

Publikuar

-

Xheisara ishte një nga këngëtaret që morën pjesë në Këngën Magjike në kategorinë Best New Artist.

Ajo nuk ia doli mbanë të kualifikohej në finalen e Këngës Magjike pasi u eleminua nga juria. E ftuar në emisionin “Thumb On” Xheisara u shpreh e zhgënjyer nga Jonida Maliqi e cila nuk e votoi interpretimin e saj live.

Fatma: Një nga arsyet që Jonida nuk të votoi ishte që intirpremetimi i Live nga ai i YouTube ishte shumë ndryshe.

Xheisara: Më thuaj një nga këngëtarët që nuk stonoi edhe e nxorri këngën pikë e presje siç e ka aty në YouTube. Që të më drejtohet mua dikush dhe të më thotë ti nuk e bërë, çohu ti dhe hajde në vendin tim.

E prisja nga të gjithë ata, nga Jonida Maliqi nuk e prisja kurrë sepse siç e tha ajo vetë unë kam pasur një marrëdhënie tjetër, në një kompeticion tjetër, ajo më ka mbështetur dhe realisht më ka mbështetur shumë faleminderit. Deri në një pikë dhe ndodhi prap si kësaj rradhe.

Presioni ka qenë i madh në “Këngën Magjike”. Që në momentin që “Kënga Magjike” është bërë live dhe mbrapa kushdo që do të ishte në juri do më jepte sugjerime ose do më këshillonte për diçka të mirë do ja pranoja, por njerëz që nuk kanë kënduar asnjëherë live në skenën e “Këngës Magjike”, s’mund të më gjykojë sepse nuk e kanë provuar vetë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: