Connect with Us

“Po të ishte për ty do të martoheshe që nesër”/ Armina Mevlani nuk duron dot, i kthehet ndjekësve

Showbizz

“Po të ishte për ty do të martoheshe që nesër”/ Armina Mevlani nuk duron dot, i kthehet ndjekësve

Publikuar

-

Blogerja e njohur Armina Mevlani prej vitesh është në një marrëdhënie dashurie me Shkëlzen Berisha. Prej kohësh flitet se së shpejti ata do të kurorëzojnë lidhjen e tyre në martesë por çifti ende nuk ka vendosur për një datë.

Ndjekësit në Instagramin e saj mendojnë se po të ishte për Arminën do të martohej që nesër por është Shkëlzeni ai që po e vonon martesën.

Ndërkohë ajo është përgjigjur se kjo gjë nuk është aspak e vërtetë. Ndërsa një tjetër ndjekës e pyet pse nuk janë martuar ende.

“Nuk mendoj se martesa është arritje e madhe. Të dy duhemi dhe jemi mirë edhe në bashkëjetesë. Martesa është diçka që thjesht bëhet për qejf, por në të vërtetë nuk tregon asgjë”, përgjigjet Armina.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: