Connect with Us

Publikohet kënga e plotë e Elvana Gjatës në Festivalin e RTSH/ Ritëm dhe super tekst

Showbizz

Publikohet kënga e plotë e Elvana Gjatës në Festivalin e RTSH/ Ritëm dhe super tekst

Publikuar

-

Sapo është publikuar kënga me të cilën Elvana Gjata do të marrë pjesë në Festivalin e RTSH.

Kënga ka një tekst shumë të bukur dhe plot ritëm. Kjo këngë u përfol shumë në media se do të ishte fituese por na mbetet për të parë deri në fund të këtij festivali se cili nga këngëtarët do të na përfaqësojë në Eurosong.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Vajza e ish deputetes tërbon meshkujt me linjat e saj/ Fotot më të zjarrta të modeles me bikini

Publikuar

-

Nga

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është komentuar gjithnjë për format e saj seksi. Komentet kanë qenë të shumta dhe ka marrë shumë pëlqime tek fotot e saj nga ndjekësit në Instagram. Ada pozon shpesh herë me bikini ku çmend ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e nxehtë e Playboy/ Bukuroshja bionde me sy qiellorë do t’iu bëjë për vete me këto foto

Publikuar

-

Nga

Lindsay Pelas është një nga modelet më seksi të Playboy. Bukuroshja bjonde numëron plot 9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pozoi nudo që në moshën 18 vjeçare/ Fotot e modeles angleze që ekspozon gjoksin bombastik

Publikuar

-

Nga

Bethy Lily është e njohur ndryshe si Bethany Lily April është një modele nga Londra e cila po fiton shumë ndjekës në rrjetet sociale. Para se të bëhej modele ajo ka punuar si imazh i Herrados. Kur ishte vetëm 18 vjeç nisi të realizonte sete të ndryshme fotogarfish nudo. Ajo numëron më shumë se 1 […]

LEXO TE PLOTE