Connect with Us

Robert Berisha zbulon këngën me të cilën do të marrë pjesë në Festivalin e RTSH/ A është një dedikim për Nora Istrefin?

Showbizz

Robert Berisha zbulon këngën me të cilën do të marrë pjesë në Festivalin e RTSH/ A është një dedikim për Nora Istrefin?

Publikuar

-

Robert Berisha do të marrë pjesë këtë vit në edicionin e 58 të Festivalit të Këngës në RTSH.

Kënga titullohet “Ajo nuk është unë” dhe sapo e kanë dëgjuar fansat kanë menduar se është një dedikim për ish bashkëshorten e tij Nora Istrefi.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Roberti ka vendosur tu përgjigjet thashethemeve dhe ka sqaruar çdo gjë.

Më tej ai shkruan: “Kjo është kënga ime qē do marr pjesë ne festivalin e 58 të RTSH-sē dhe që titullohet “Ajo nuk është unë”. Nuk ja kam dedikuar askujt është thjesht një këngë e lezetshme që më mundësoj të marr pjesë në këtë festival dhe në atë skenë të bukur që vetëm @veragrabocka dhe @alketavejsiu dinē ta bëjnë, dhe për këtë është fajtore @fifi.official.fr me orkestrim nga dy miqt e mi @duobass.records… e kam pranu ftesën me shumë dëshirë sidomos ku këndohet live me orkestër profesionale…kush do qê ta fitoj le ta gëzoj vendin e parë, për mua pjesëmarrja ështē e rëndësishme dhe kënaqësi të jem në mesin e këngëtarëve shumë të mirë shqiptarë”, ka shkruar Roberti në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: