Connect with Us

Beyonce flet për herë të parë për abortet: “Qëllimi i jetës sime ndryshoi”

Showbizz

Beyonce flet për herë të parë për abortet: “Qëllimi i jetës sime ndryshoi”

Publikuar

-

Beyonce është një nga divat e muzikës botërore. E ftuar në emisionin Elle ajo ka rrëfyer detajet rreth periudhës së saj më të vështirë. Diva e muzikës tregoi se dhimbja ishte shumë e madhe, por u desh të bëhej e fortë për fëmijët e tjerë.

“Suksesi për mua tani ka një tjetër pamje. Mësova se dhimbja dhe humbjet janë një dhuratë. Abortet më mësuan që duhet të isha “mamaja” e vetes sime, pasi të isha mamaja e dikujt tjetër. Pastaj erdhi Blue dhe qëllimi im i jetës ndryshoi. Unë vdiqa dhe rilinda përsëri në marrëdhënien time dhe kërkesat ndaj vetes time u bënë akoma edhe më të forta. Është e vështirë për mua të kthehem pas. Të jem “numri një”, s’ishte më prioriteti im.”-ka rrëfyer ajo.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I tha se dukej si shtatzënë/ Taylor Swift rrëfen problemet me sëmundjen

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Taylor Sëift si asnjëherë më parë ka folur për luftën e saj me sëmundjen. Për Variety Taylor është shprehur se për një periudhë kohe ka vuajtur nga çrregullimi i ushqimit. Taylor rrëfeu se nisi të dëmtonte veten kur dikush i tha se dukej si shtatzënë dhe nisi të mos ushqehej fare […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në kulmin e suksesit/ Këngëtarja e famshme shpreh dëshirën për tu vetëvrarë

Publikuar

-

Nga

Billie Eilish është në kulmin e saj të karrierës edhe pse është vetëm 18 vjeçare. Këngtarja ka arritur të thyejë rekorde me këngët si “Bad Guy” dhe “Bury a friend”. Billie është e njohur për stilin e veçantë të teksteve dhe të klipeve me tematika shumë aktuale. Së fundmi në një intervistë të dhënë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotot- Balerina çmend ndjekësit/ Pozon me të brendshme dhe ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Abbie Quinnen ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me fotot e fundit. Balerina është shfaqur më seksi se kurrë teksa pozon me të brendshme. E veshur me të brendshme seksi të bardha, balerina ka tunduar me pamjen e saj. Kujtojmë se Abbie prej vitesh është në një lidhje dashurie  me Aj Pritchard dhe po […]

LEXO TE PLOTE